Mesaj gönder
Guangzhou Haihong Arts & Crafts Factory
Guangzhou Haihong Arts & Crafts Factory
Fabrika turu
Evde >

Guangzhou Haihong Arts & Crafts Factory Fabrika turu

Fabrika turu
İletişim
İletişim: Mr. Sean
Faksla.: 86-20-36737192
Şimdi iletişime geçin
Bize Mail Atın
Production Line

Dış Mekan Ekranı

 

Guangzhou Haihong Arts & Crafts Factory fabrika üretim hattı 0

Guangzhou Haihong Arts & Crafts Factory fabrika üretim hattı 1

Haihong Sergi Salonu

 

 

Guangzhou Haihong Arts & Crafts Factory fabrika üretim hattı 2

 

Haihong Tema Ofisi

 

 

Guangzhou Haihong Arts & Crafts Factory fabrika üretim hattı 3

 

Üretim hattı

 

80.000 m2'lik bir alanı kaplayan2ve 800'den fazla personel ve işçi, China Haihong Enterprise kendi mükemmel kalitesini yarattı.Planlama, tasarım, Ar-Ge imalat, satış, inşaat ve hizmetten yaratılan kalite.Mükemmel kalitesi ve itibarı sayesinde şirketimiz, iyi karşılandığı ve uzun vadeli ve istikrarlı işbirliğini sürdürdüğü Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Amerika, Afrika ve Avrupa'daki ülke ve bölgelere pazarlama ağlarını genişletmiştir.

Guangzhou Haihong Arts & Crafts Factory fabrika üretim hattı 4 

R&D

Mükemmel ve hevesli bir Ar-Ge ekibimiz olduğundan, müşterilerimize özel ürünler sunabilir, böylece HAIHONH sektörde öncü oldu!Ar-Ge ekibimizin değerini 5 tipik uluslararası düzeyde proje altında ölçebilirsiniz.

 

(1) Dünyanın en büyük tek inşaat binası - "2013 Fortune Küresel Forumu" "Chengdu Küresel Merkezi", "dünyayı buradan görebiliyoruz, ayrıca dünyayı buradan seyrediyoruz" olarak onurlandırılacak.

 

(2) Kunming'deki en büyük çiçekli peyzaj oteli kompleksi (Colorful Yunnan:City of Flowers).

Kunming, bitkilerin anavatanı olan Çin'in çiçek şehridir.Şehrin yapay bitki standardını karşılamak bir meydan okumadır, ebedi nitelikler temel gereksinimdir.

 

(3) Asya'daki en yüksek dönme dolaba sahip Macau'nun yeni simgesi - "Macau Studio City".Mükemmel Ar-Ge ekibi çalışmamızı, nitelikli dış mekan UV ışınlarına dayanıklı ve yangın geciktirici standartlarımızı bir kez daha kanıtlamak için.

 

(4) Çin'deki en büyük emlak geliştiricisi olan "EVERGRANDE" ile ortaklık, 200'den fazla projeyi tamamladık.

 

(5) Uluslararası yapay peyzaj tarihinde, dünyanın en iyi tema parkı geliştiricisi olan "Shanghai Disney Resort" ve Avustralya'dan tasarım ekibi tarafından onaylanmak ve işbirliği yapmak için büyük bir adımımız var.

 

HAIHONG'un endüstriden üstün olduğunu göstermek için yukarıda belirtilen beş tipik proje.

 

Doğal güzellikle başlayan 5.000m2showroom teslimi Haihong'un kendi üretimi, geliştirmesi ve tasarımı ile zarif ve kolay bir sanatsal konsept.Kaya döşemeleri ve şelaleler, hayvanlar ve bitkiler, çiçek sanatları, yapay mimariler ve heykeller dahil olmak üzere binlerce farklı manzara sunabiliriz.

 

Guangzhou Haihong Arts & Crafts Factory fabrika üretim hattı 0