Tüm ürünler
-
Ev dekorasyonu için yapay bitkiler
-
Yapay Büyük Ağaç
-
Yapay Tropikal Palmiye Ağacı
-
Yapay Bahçe Ağacı
-
Yapay Yeşillik Ağacı
-
Yapay Ağaç Dalları
-
Küçük Bitkiler
-
Budama Heykeli
-
Yapay Saksı Yer Bitkileri
-
Dikey Yeşillendirme
-
Gerçek Dokunuşlu Yapay Çiçekler
-
Yapay Etli Bitki
-
Yapay Asma Bitki
-
GRC Peyzaj
-
Yapay Bitki Aksesuarları
-
Yapay Zeytin Ağacı
-
Yeşil RuhUzun bir keşif, ürünlerinin daha yüksek kalitesi, ayrıntılara gösterilen büyük özen ve yüksek müşteri hizmetinden sonra Haihong şirketini seçtik. Her zaman tüm ihtiyaçlarımıza hızlı bir destek sağladılar.Lisans almak için teknik gereksinimlere ve rekabetçi bir fiyata bakım hizmetlerine atıfta bulunarak çok profesyonel bir hizmet sağladılar. -
bitki eviİyi ürün kalitesi, hızlı teslimat, rekabetçi fiyat ve teknik vebakım, proje maliyetini kurtardı ve müşterimizden çok sayıda yüksek itibar kazanmamıza yardımcı oldu.Şimdi bu mektubu HAIHONG'a içten şükranlarımızı ifade etmek için yazıyoruz, tüm büyük destek için teşekkürler vegeçtiğimiz günlerde işbirliği
anahtar kelimeler [ 180cm artificial landscape trees ] eşleşme 65 Ürünler.
Toptan satış 180cm (5.9ft) Yapay Kapalı Palmiye Ağaçları - I Style Areca Palmiye Bitkisi.
| İsim: | yapay areca palmiye ağacı |
|---|---|
| Malzeme: | PE yaprakları veya kumaş yaprakları |
| Renk: | Yeşil, Resimde gösterildiği gibi |
Yapay Çok Gövdeli Schefflera Bitkisi 120cm 150cm 180cm | İç Mekan Ofis ve Ev Dekorasyonu için Sahte Arboricola
| Ürün adı: | Yapay Schefflera Bitkisi |
|---|---|
| Tip: | Büyük Sahte Ağaç / Peyzaj Yapay Ağaç |
| Yükseklik Ölçüsü: | 120cm 150cm 180cm |
Yapay Gezgin Palmiye Gerçekçi Kahverengi Yaprak Kenarları 160cm 180cm Gerçekçi Sahte Cennet Kuşları Dekoratif Bitki
| Ürün adı: | Yapay Gezgin Palmiyesi |
|---|---|
| Tip: | Büyük Sahte Ağaç / Peyzaj Yapay Ağaç |
| Yükseklik Ölçüsü: | 160cm 180cm |
Sıcak Satış Gerçek Dokunmatik Yapraklı Cennet Ağacının Yapay Kuşu
| isim: | Cennet ağacının yapay kuşu |
|---|---|
| kullanım: | Dekorasyon |
| Renk: | gösterilen resim |
Gerçekçi Yaprak Kenarlarına Sahip Yapay Gezgin Palmiyesi 160cm 180cm | Dekor İçin Gerçekçi Yapay Cennet Kuşu Bitkisi
| Ürün adı: | Yapay Gezgin Palmiyesi |
|---|---|
| Tip: | Büyük Sahte Ağaç / Peyzaj Yapay Ağaç |
| Yükseklik Ölçüsü: | 160cm 180cm 220cm 230cm |
Çiçek Ağacı ile Saksılarda Gerçek Küçük Yapay Bitkilere Bakın
| isim: | Begonvil ağacı |
|---|---|
| kullanım: | Dekorasyon |
| Renk: | gösterilen resim |
Yapay Bitki Tedarikçisi Toptan Yapay Saksılı Bitkiler İç Mekanlar İçin
| Ürün adı: | Yapay Gezgin Palmiyesi |
|---|---|
| Tip: | Büyük Sahte Ağaç / Peyzaj Yapay Ağaç |
| Yükseklik Ölçüsü: | 90cm 120cm 160cm 180cm 220cm 250cm |
Gerçekçi Sahte Kiraz Çiçeği Ağacı Sıcak Satılık Yapay Saksı Bitkileri
| isim: | SAKURA AĞACI |
|---|---|
| kullanım: | Dekorasyon |
| Renk: | gösterilen resim |
Fabrika El Yapımı Yapay Beyaz Huş Bonsai, Peyzaj Dekoratif ve Avlu Dekorasyonu İçin Gerçek Kabuklu
| Özellik: | Dayanıklı, gerçekçi, Çevre Dostu |
|---|---|
| Başvuru: | alışveriş merkezi, Bahçe, Yıldız-otel, Restoran. tema parkı |
| Malzeme:: | Gerçek ağaç kabuğu ve plastik |
Toptan 180cm (5.9ft) Yapay İç Mekan Palmiye Ağacı - J Tarzı Areka Palmiyesi | Oturma Odası için Uzun Yapay Bitkiler | Haihong Fabrika Doğrudan | Sahte Palmiye Ağaçları
| İsim: | yapay areca palmiye ağacı |
|---|---|
| Malzeme: | PE yaprakları veya kumaş yaprakları |
| Renk: | Yeşil, Resimde gösterildiği gibi |

