Tüm ürünler
-
Ev dekorasyonu için yapay bitkiler
-
Yapay Büyük Ağaç
-
Yapay Tropikal Palmiye Ağacı
-
Yapay Bahçe Ağacı
-
Yapay Yeşillik Ağacı
-
Yapay Ağaç Dalları
-
Küçük Bitkiler
-
Budama Heykeli
-
Yapay Saksı Yer Bitkileri
-
Dikey Yeşillendirme
-
Gerçek Dokunuşlu Yapay Çiçekler
-
Yapay Etli Bitki
-
Yapay Asma Bitki
-
GRC Peyzaj
-
Yapay Bitki Aksesuarları
-
Yapay Zeytin Ağacı
-
Yeşil RuhUzun bir keşif, ürünlerinin daha yüksek kalitesi, ayrıntılara gösterilen büyük özen ve yüksek müşteri hizmetinden sonra Haihong şirketini seçtik. Her zaman tüm ihtiyaçlarımıza hızlı bir destek sağladılar.Lisans almak için teknik gereksinimlere ve rekabetçi bir fiyata bakım hizmetlerine atıfta bulunarak çok profesyonel bir hizmet sağladılar. -
bitki eviİyi ürün kalitesi, hızlı teslimat, rekabetçi fiyat ve teknik vebakım, proje maliyetini kurtardı ve müşterimizden çok sayıda yüksek itibar kazanmamıza yardımcı oldu.Şimdi bu mektubu HAIHONG'a içten şükranlarımızı ifade etmek için yazıyoruz, tüm büyük destek için teşekkürler vegeçtiğimiz günlerde işbirliği
anahtar kelimeler [ artificial landscape trees garden decoration ] eşleşme 267 Ürünler.
Gerçekçi 100cm Yapay Meyve Ağacı Kapalı Saksı Limon Yeşili Sarı Bitki
| isim: | Limon Ağacı |
|---|---|
| Renk: | sarı ve yeşil |
| boyut: | 100cm |
Yapay Kapalı Saksı Bitkisi Zeytin Ağacı 120cm 160cm Bakımsız Zemin Bitkisi
| Malzeme: | gerçek kök ve frabric yapraklar |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Özellik: | yapay ama doğal görünümlü, emzirme yok |
Bahçe Peyzaj Tesisi için Yaşlanma Karşıtı 12m Yükseklik Yapay Bambu Ağacı
| Malzeme: | Yüksek kaliteli çelik+ Doğal gövde +PE veya kumaş, Yüksek kaliteli çelik |
|---|---|
| Özellik: | Çevre Dostu |
| Boyut: | 350cm |
Ofis Dekorasyonu için 50cm Yapay Çam Ağaçları Sahte Saksı Bitkileri Bonsai
| Ambalaj bilgileri: | Ahşap çerçeve ve karton |
|---|---|
| Ödeme koşulu: | T/T, L/C |
| Yetenek temini: | ayda 2.000 adet |
Açık Peyzaj Dökmeyen 5.5 Metre Fiber Cam İçin Anti UV Yapay Babul Ağaçları
| Malzeme: | FİBER CAM |
|---|---|
| Kullanımı: | İç veya dış dekorasyon |
| avantaj:: | UV ile işlenmiş, Yangına dayanıklı |
120cm Yapay Zeytin Ağacı Mobilya Bahçe Peyzaj Restoran
| Malzeme: | Kumaş |
|---|---|
| boyut: | 120cm |
| paket: | Standart paket |
İç Mekan Dekorasyon Sergi Salonu İçin Gerçekçi Yapay Muz Ağacı Peyzaj Projeleri
| Malzeme: | gerçek gövde ve kırılgan yapraklar |
|---|---|
| Avantaj: | Sürekli yeşil ve düşük bakım |
| Özellik: | yapay ama doğal görünümlü, bakımsız |
Dışında Fiberglas Gövde H150cm Büyük Yapay Palmiye Ağaçları
| isim: | Phoenix palmiye ağacı |
|---|---|
| Malzeme: | kumaş veya PE yaprak |
| Renk: | Resim |

