Tüm ürünler
-
Ev dekorasyonu için yapay bitkiler
-
Yapay Büyük Ağaç
-
Yapay Tropikal Palmiye Ağacı
-
Yapay Bahçe Ağacı
-
Yapay Yeşillik Ağacı
-
Yapay Ağaç Dalları
-
Küçük Bitkiler
-
Budama Heykeli
-
Yapay Saksı Yer Bitkileri
-
Dikey Yeşillendirme
-
Gerçek Dokunuşlu Yapay Çiçekler
-
Yapay Etli Bitki
-
Yapay Asma Bitki
-
GRC Peyzaj
-
Yapay Bitki Aksesuarları
-
Yapay Zeytin Ağacı
-
Yeşil RuhUzun bir keşif, ürünlerinin daha yüksek kalitesi, ayrıntılara gösterilen büyük özen ve yüksek müşteri hizmetinden sonra Haihong şirketini seçtik. Her zaman tüm ihtiyaçlarımıza hızlı bir destek sağladılar.Lisans almak için teknik gereksinimlere ve rekabetçi bir fiyata bakım hizmetlerine atıfta bulunarak çok profesyonel bir hizmet sağladılar. -
bitki eviİyi ürün kalitesi, hızlı teslimat, rekabetçi fiyat ve teknik vebakım, proje maliyetini kurtardı ve müşterimizden çok sayıda yüksek itibar kazanmamıza yardımcı oldu.Şimdi bu mektubu HAIHONG'a içten şükranlarımızı ifade etmek için yazıyoruz, tüm büyük destek için teşekkürler vegeçtiğimiz günlerde işbirliği
anahtar kelimeler [ artificial outdoor landscaping construction ] eşleşme 162 Ürünler.
Alev Geciktirici 280cm Yapay Kamelya Ağacı, Kapalı İpek Ağaçları Dayanıklı
| isim: | Kamelya çiçekli ağaç |
|---|---|
| Malzeme: | kumaş veya PE yaprak |
| Renk: | Resim |
Hurma Bahçesi Yapay Peyzaj Ağaçları 2000cm Yükseklik UV Dayanımı
| Renk: | resim olarak |
|---|---|
| Özellik: | Çevre Dostu |
| Paketleme: | bir paket olarak ana gövde/bir paket olarak birkaç yaprak |
Yağmura Dayanıklı H180cm Yapay Saksı Zemin Bitkileri Gerçekçi
| isim: | diffenbachia |
|---|---|
| Malzeme: | kumaş veya PE yaprak |
| Renk: | Resim |
Anti UV Yapay Peyzaj Ağaçları Şeftali Çiçeği Simüle Bitki Bahçe Dekoru
| isim: | Yapay şeftali ağacı |
|---|---|
| Kullanmak: | Dış Mekan, İç Mekan Dekoru |
| Malzeme: | plastik, kumaş |
Bahçe Peyzaj Tesisi için Yaşlanma Karşıtı 12m Yükseklik Yapay Bambu Ağacı
| Malzeme: | Yüksek kaliteli çelik+ Doğal gövde +PE veya kumaş, Yüksek kaliteli çelik |
|---|---|
| Özellik: | Çevre Dostu |
| Boyut: | 350cm |
Çarpıcı Yapay Peyzaj Ağaçları Bahçe Dekorasyonu Topiary Hayvan Şimşir Yeşil Bitki
| Malzeme: | PE yaprakları |
|---|---|
| Kullanımı: | park |
| Adı: | Budama sanatı Hayvan şekli Şimşir |
Dracaena Marginata Ev Ofis Dekorasyonu İçin Yapay Peyzaj Ağaçları
| Ürün adı: | yapay Dracaena Marginata |
|---|---|
| Malzeme: | Kumaş |
| Yükseklik: | 130cm |
Yükseklik 180cm Yeşil Yapay Peyzaj Ağaçları Açık Dekorasyon için Bambu Bitki
| Ürün adı: | Yapay Bambu |
|---|---|
| Malzeme: | Plastik |
| Özellik: | çevre dostu |
180cm Boyunda Yapay Peyzaj Ağaçları Showroom Dracaena Saksı Bitkileri
| isim: | Yapay Dracaena |
|---|---|
| Kalem: | HK0196 |
| Yükseklik: | 180 cm boyunda |
Anti - Solma Plastik Yapay Peyzaj Ağaçları Saksı Cennet Kuşu
| isim: | Cennet kuşu |
|---|---|
| Kalem: | 339304 |
| Yükseklik: | özelleştirilmiş |

