Tüm ürünler
-
Ev dekorasyonu için yapay bitkiler
-
Yapay Büyük Ağaç
-
Yapay Tropikal Palmiye Ağacı
-
Yapay Bahçe Ağacı
-
Yapay Yeşillik Ağacı
-
Yapay Ağaç Dalları
-
Küçük Bitkiler
-
Budama Heykeli
-
Yapay Saksı Yer Bitkileri
-
Dikey Yeşillendirme
-
Gerçek Dokunuşlu Yapay Çiçekler
-
Yapay Etli Bitki
-
Yapay Asma Bitki
-
GRC Peyzaj
-
Yapay Bitki Aksesuarları
-
Yapay Zeytin Ağacı
-
Yeşil RuhUzun bir keşif, ürünlerinin daha yüksek kalitesi, ayrıntılara gösterilen büyük özen ve yüksek müşteri hizmetinden sonra Haihong şirketini seçtik. Her zaman tüm ihtiyaçlarımıza hızlı bir destek sağladılar.Lisans almak için teknik gereksinimlere ve rekabetçi bir fiyata bakım hizmetlerine atıfta bulunarak çok profesyonel bir hizmet sağladılar. -
bitki eviİyi ürün kalitesi, hızlı teslimat, rekabetçi fiyat ve teknik vebakım, proje maliyetini kurtardı ve müşterimizden çok sayıda yüksek itibar kazanmamıza yardımcı oldu.Şimdi bu mektubu HAIHONG'a içten şükranlarımızı ifade etmek için yazıyoruz, tüm büyük destek için teşekkürler vegeçtiğimiz günlerde işbirliği
anahtar kelimeler [ home artificial potted floor plants ] eşleşme 188 Ürünler.
İskandinav Kaktüs Yapay Yeşil Bitki Yatak Odası Zemin Saksı Yangın Geciktirici
| isim: | Kaktüs |
|---|---|
| Renk: | dökmeyen |
| Yükseklik: | 120cm |
Ofis Dekorasyonu için 50cm Yapay Çam Ağaçları Sahte Saksı Bitkileri Bonsai
| Ambalaj bilgileri: | Ahşap çerçeve ve karton |
|---|---|
| Ödeme koşulu: | T/T, L/C |
| Yetenek temini: | ayda 2.000 adet |
Yüksek İmitasyon El Yapımı Saksı Yapay Soğan Otu 145cm Yükseklik
| isim: | soğan otu |
|---|---|
| Renk: | YEŞİL |
| Yükseklik: | 145 cm |
Pot Ev Dekorasyonu ile Özel Gerçek Dokunmatik Mini Yapay Etli Bitki 35cm
| Malzeme: | Plastik |
|---|---|
| kullanım: | Dekorasyon |
| Boyut: | özelleştirilmiş Boyut |
Yapay Yüksek Doğal Özel Yeşil Zeytin Ağacı Süsleme Saksı Bitkileri Sanat Dekoru
| isim: | Zeytin ağacı |
|---|---|
| Kalem: | F42A3626 |
| Renk: | dökmeyen |
150Cm Yükseklik Begonvil Renkli Yapay İpek Bitki Yaratıcı Saksı Çiçekleri
| isim: | begonvil |
|---|---|
| Malzeme: | Kumaş |
| boyut: | 150cm,180cm |
Ev Dekorasyonu İçin Yüksek İmitasyon 1250cm Yapay Bambu Bitkileri HAIHONG
| isim: | Bambu Ağacı |
|---|---|
| Malzeme: | Plastik |
| Renk: | Resim |
150cm Yapay Nandina Bitki Tek Yeşil Masa Süsleri Saksı Dalları
| isim: | Nandina |
|---|---|
| Eşya yok.: | 5K4A3545 |
| Malzeme: | Kumaş |
Selvi Yüksek Yoğunluklu Bonsai Dökmeyen Yapay Bitkiler 1.2m-2m
| kullanım: | Dekorasyon |
|---|---|
| Özellik: | Çevre Dostu |
| Malzeme: | Plastik |
Monstera Yapay Yeşil Bitki Salonu Oturma Odası Bonsai Peyzaj rüzgar direnci
| kullanım: | Dekorasyon |
|---|---|
| Tip: | Dekoratif Ağaç |
| Özellik: | Çevre Dostu |

