Tüm ürünler
-
Ev dekorasyonu için yapay bitkiler
-
Yapay Büyük Ağaç
-
Yapay Tropikal Palmiye Ağacı
-
Yapay Bahçe Ağacı
-
Yapay Yeşillik Ağacı
-
Yapay Ağaç Dalları
-
Küçük Bitkiler
-
Budama Heykeli
-
Yapay Saksı Yer Bitkileri
-
Dikey Yeşillendirme
-
Gerçek Dokunuşlu Yapay Çiçekler
-
Yapay Etli Bitki
-
Yapay Asma Bitki
-
GRC Peyzaj
-
Yapay Bitki Aksesuarları
-
Yapay Zeytin Ağacı
-
Yeşil RuhUzun bir keşif, ürünlerinin daha yüksek kalitesi, ayrıntılara gösterilen büyük özen ve yüksek müşteri hizmetinden sonra Haihong şirketini seçtik. Her zaman tüm ihtiyaçlarımıza hızlı bir destek sağladılar.Lisans almak için teknik gereksinimlere ve rekabetçi bir fiyata bakım hizmetlerine atıfta bulunarak çok profesyonel bir hizmet sağladılar. -
bitki eviİyi ürün kalitesi, hızlı teslimat, rekabetçi fiyat ve teknik vebakım, proje maliyetini kurtardı ve müşterimizden çok sayıda yüksek itibar kazanmamıza yardımcı oldu.Şimdi bu mektubu HAIHONG'a içten şükranlarımızı ifade etmek için yazıyoruz, tüm büyük destek için teşekkürler vegeçtiğimiz günlerde işbirliği
anahtar kelimeler [ home artificial potted floor plants ] eşleşme 188 Ürünler.
Plastik Yapraklar Alışveriş Merkezi İçin Dekoratif Yapay Şişe Palmiye Ağacı
| İsim: | Yapay Şişe Palmiye Ağacı |
|---|---|
| Renk: | gösterilen resim |
| Özellik: | Dayanıklı, Bakım Gerektirmez, Koku Yok, Çevre Dostu |
Tavuskuşu Ahşap Yapay Tropikal Ağaç Saksı Bitki Kapalı Pencere Ofis Zemin Dekorasyonu
| Ürün adı: | Yapay Tavuskuşu Ağacı |
|---|---|
| Malzeme: | Doğal ahşap, plastik, kumaş |
| paket: | standart paket |
48cm Gizemli Desenli Çimento Saksı Yapay Bitki Aksesuarları
| Ürün adı: | çimento saksısı |
|---|---|
| Yükseklik: | 48CM |
| Renk: | Gri |
Nordic Antik Balkon Bonsai Zemin Saksı İmitasyon Taş
| Ürün adı: | çimento saksısı |
|---|---|
| Malzeme: | Çimento |
| Renk: | Gri |
80cm Yapay Monstera Saksı Bitkisi Bakımsız Düşük Bakım
| Malzeme: | gerçek kök ve frabric yapraklar |
|---|---|
| Avantaj: | dökmeyen ve düşük bakım |
| Özellik: | yapay ama doğal görünümlü, emzirme yok |
OEM Yapay Saksı Nordic Fiberglas Paslanmaz Sanat Ev Mobilyaları
| isim: | Saksı |
|---|---|
| Renk: | resim olarak |
| Yükseklik: | yaklaşık 30 cm yüksekliğinde |
80cm Yapay Agave Bitki Tropikal Zemin Saksı Süsleri
| Ürün adı: | yapay agav |
|---|---|
| Malzeme: | plastik, kumaş |
| Renk: | Resim gösterildiği gibi |
Saksı Ficus Bitki Sahte Yapay Ficus Ağacı Zarif Tasarımlı Kapalı Yeşil Ağaç
| Malzeme: | Plastik |
|---|---|
| Avantaj:: | hemşirelik yok |
| hizmet: | OEM Kabul Edildi |
Simüle Sahte Saksı Ağacı Ficus İniş Tesisi Ev Mobilyaları Dekorasyonu
| isim: | simüle ficus |
|---|---|
| Tip: | ağaçlar |
| boyut: | 150 cm |
180cm Boyunda Yapay Peyzaj Ağaçları Showroom Dracaena Saksı Bitkileri
| isim: | Yapay Dracaena |
|---|---|
| Kalem: | HK0196 |
| Yükseklik: | 180 cm boyunda |

