Tüm ürünler
-
Ev dekorasyonu için yapay bitkiler
-
Yapay Büyük Ağaç
-
Yapay Tropikal Palmiye Ağacı
-
Yapay Bahçe Ağacı
-
Yapay Yeşillik Ağacı
-
Yapay Ağaç Dalları
-
Küçük Bitkiler
-
Budama Heykeli
-
Yapay Saksı Yer Bitkileri
-
Dikey Yeşillendirme
-
Gerçek Dokunuşlu Yapay Çiçekler
-
Yapay Etli Bitki
-
Yapay Asma Bitki
-
GRC Peyzaj
-
Yapay Bitki Aksesuarları
-
Yapay Zeytin Ağacı
-
Yeşil RuhUzun bir keşif, ürünlerinin daha yüksek kalitesi, ayrıntılara gösterilen büyük özen ve yüksek müşteri hizmetinden sonra Haihong şirketini seçtik. Her zaman tüm ihtiyaçlarımıza hızlı bir destek sağladılar.Lisans almak için teknik gereksinimlere ve rekabetçi bir fiyata bakım hizmetlerine atıfta bulunarak çok profesyonel bir hizmet sağladılar. -
bitki eviİyi ürün kalitesi, hızlı teslimat, rekabetçi fiyat ve teknik vebakım, proje maliyetini kurtardı ve müşterimizden çok sayıda yüksek itibar kazanmamıza yardımcı oldu.Şimdi bu mektubu HAIHONG'a içten şükranlarımızı ifade etmek için yazıyoruz, tüm büyük destek için teşekkürler vegeçtiğimiz günlerde işbirliği
anahtar kelimeler [ no caring artificial landscape trees ] eşleşme 295 Ürünler.
Gerçekçi Alev Geciktirici H200cm Yapay Akçaağaç Bitkisi İyi Görünümlü
| isim: | akçaağaç |
|---|---|
| kullanım: | Dekorasyon |
| Renk: | gösterilen resim |
300cm Uzunlukta Yapay Gezgin Palmiye Peyzaj Ağaçları Saksı Bitki Açılış Bonsai Cennet Kuşu
| isim: | Gezgin avuç içi |
|---|---|
| Kalem: | 339304 |
| Yükseklik: | 300cm boyunda |
Bitki Sakura Gerçek Dokunmatik Yapay Çiçekler Kumaş Çin Tarzı Peyzaj Ağacı
| isim: | sakura |
|---|---|
| Eşya yok.: | 5K4A4636 |
| Malzeme: | plastik, kumaş |
Hot Sale 3.5 Meter Artificial Maple Tree Autumn Leaves Landscaping Tree Faux Maple Trees for Indoor Outdoor Decoration
| Malzeme: | Plastik veya fiberglas |
|---|---|
| Yükseklik: | 3-6m |
| Ürün adı: | yapay akçaağaç ağacı |
igh Simulation Maple Tree Autumn Leaves Landscaping Tree Faux Maple Trees for Shopping Mall/Resort Decoration
| Malzeme: | Plastik veya fiberglas |
|---|---|
| Yükseklik: | 3-6m |
| Ürün adı: | yapay akçaağaç ağacı |
Çok kutuplu 7ft yapay zeytin ağacı - Yüksek sahte zeytin ağaçları yapay kapalı - Büyük sahte zeytin ağacı bitkisi ev ofis oturma odası dekorasyonu için
| Malzeme: | Plastik |
|---|---|
| Yeşillik rengi: | Yeşil |
| Uygulama: | Ev, okul, açık, kapalı, parti, hediye, düğün |
Yapay Zeytin Ağaçları İçeride - Ev ve Ofis için Gerçekçi Sahte Zeytin Ağaçları Toptan Satış
| Malzeme: | Plastik |
|---|---|
| Yeşillik rengi: | Yeşil |
| Uygulama: | Ev, okul, açık, kapalı, parti, hediye, düğün |
Haihong Yapay Palmiye Ağaçları UV Dirençli Büyük Sahte Tropikal Tarih Palmiye Ağaçları Havaalanı Dış Dekorasyon için hindistancevizi Palmiye
| Bitki Türü: | Ağaçlar, Yapay Palmiye Ağacı, Yapay Tropikal Bitkiler |
|---|---|
| Avantaj: | UV geciktirici; alev geciktirici; 10 yıllık yaşam süresi |
| Başvuru: | Otel tatil köyleri, alışveriş merkezleri, restoranlar ve barlar, su parkları, eğlence parkları, ofis |
HAIHONG Yapay zeytin ağacı kaplıca yangın önleyici plastik dayanıklı doğal dokunuş Ev dekorasyonu için iç mekan bitkileri
| Malzeme: | Plastik |
|---|---|
| Atama: | Zemin, İç Mekan, Dış Mekan |
| Başvuru: | peyzaj dekorasyonu, peyzaj mimarı, Bahçıvanlar, İç Mekan |
250cm plastik yapay kiraz çiçeği ağacı dekorasyon bitkisi
| Tasarım Stili: | Simülasyon |
|---|---|
| Kullanmak:: | Mimari Peyzaj |
| Bitki Türü:: | Ağaç |

