Tüm ürünler
-
Ev dekorasyonu için yapay bitkiler
-
Yapay Büyük Ağaç
-
Yapay Tropikal Palmiye Ağacı
-
Yapay Bahçe Ağacı
-
Yapay Yeşillik Ağacı
-
Yapay Ağaç Dalları
-
Küçük Bitkiler
-
Budama Heykeli
-
Yapay Saksı Yer Bitkileri
-
Dikey Yeşillendirme
-
Gerçek Dokunuşlu Yapay Çiçekler
-
Yapay Etli Bitki
-
Yapay Asma Bitki
-
GRC Peyzaj
-
Yapay Bitki Aksesuarları
-
Yapay Zeytin Ağacı
-
Yeşil RuhUzun bir keşif, ürünlerinin daha yüksek kalitesi, ayrıntılara gösterilen büyük özen ve yüksek müşteri hizmetinden sonra Haihong şirketini seçtik. Her zaman tüm ihtiyaçlarımıza hızlı bir destek sağladılar.Lisans almak için teknik gereksinimlere ve rekabetçi bir fiyata bakım hizmetlerine atıfta bulunarak çok profesyonel bir hizmet sağladılar. -
bitki eviİyi ürün kalitesi, hızlı teslimat, rekabetçi fiyat ve teknik vebakım, proje maliyetini kurtardı ve müşterimizden çok sayıda yüksek itibar kazanmamıza yardımcı oldu.Şimdi bu mektubu HAIHONG'a içten şükranlarımızı ifade etmek için yazıyoruz, tüm büyük destek için teşekkürler vegeçtiğimiz günlerde işbirliği
anahtar kelimeler [ oem artificial landscape trees ] eşleşme 100 Ürünler.
Hot Sale 3.5 Meter Artificial Maple Tree Autumn Leaves Landscaping Tree Faux Maple Trees for Indoor Outdoor Decoration
| Malzeme: | Plastik veya fiberglas |
|---|---|
| Yükseklik: | 3-6m |
| Ürün adı: | yapay akçaağaç ağacı |
igh Simulation Maple Tree Autumn Leaves Landscaping Tree Faux Maple Trees for Shopping Mall/Resort Decoration
| Malzeme: | Plastik veya fiberglas |
|---|---|
| Yükseklik: | 3-6m |
| Ürün adı: | yapay akçaağaç ağacı |
Çok kutuplu 7ft yapay zeytin ağacı - Yüksek sahte zeytin ağaçları yapay kapalı - Büyük sahte zeytin ağacı bitkisi ev ofis oturma odası dekorasyonu için
| Malzeme: | Plastik |
|---|---|
| Yeşillik rengi: | Yeşil |
| Uygulama: | Ev, okul, açık, kapalı, parti, hediye, düğün |
Toptan satış 150cm 180cm Yapay Bougainvillea Ağacı - Model C Açık Pembe Haihong Fabrika Doğrudan UV Dirençli Yapay Çiçekler Toplu Dekorasyon
| Ürün adı: | Yapay Begonvil Ağacı - beyaz renk |
|---|---|
| Tip: | Büyük Sahte Ağaç / Peyzaj Yapay Ağaç |
| Yükseklik Ölçüsü: | 150cm, 180cm |
Yapay Zeytin Ağaçları İçeride - Ev ve Ofis için Gerçekçi Sahte Zeytin Ağaçları Toptan Satış
| Malzeme: | Plastik |
|---|---|
| Yeşillik rengi: | Yeşil |
| Uygulama: | Ev, okul, açık, kapalı, parti, hediye, düğün |
Plastik küpte çiçekli yapay Bougainvillea Ağacı Ön Veranda Ev Ofisi Bahçe Partisi Dekorasyonu
| Ürün adı: | Yapay Begonvil Ağacı |
|---|---|
| Tip: | Büyük Sahte Ağaç / Peyzaj Yapay Ağaç |
| Yükseklik Ölçüsü: | 160cm 185cm 210cm |
Haihong Yapay Palmiye Ağaçları UV Dirençli Büyük Sahte Tropikal Tarih Palmiye Ağaçları Havaalanı Dış Dekorasyon için hindistancevizi Palmiye
| Bitki Türü: | Ağaçlar, Yapay Palmiye Ağacı, Yapay Tropikal Bitkiler |
|---|---|
| Avantaj: | UV geciktirici; alev geciktirici; 10 yıllık yaşam süresi |
| Başvuru: | Otel tatil köyleri, alışveriş merkezleri, restoranlar ve barlar, su parkları, eğlence parkları, ofis |
Yapay Palmiye Ağacı 6FT, Gerçekçi Elyaf Köklü Sahte Ağaç, Sahte Tropikal Areca Yer Bitkisi Potta, Ev Dekoru için Yapay İpek Bitkisi Ofis Dekoru İçerideki
| Malzeme: | Plastik |
|---|---|
| Yeşillik rengi: | Yeşil |
| Uygulama: | Ev, okul, açık, kapalı, parti, hediye, düğün |
180cm 210cm Yapay Hindistan Cevizi Ağaçları Sahte Bitkiler Büyük Yeşil Palmiye Bonsai Dekorasyon Oda Zemin Saksılı
| Malzeme: | Plastik |
|---|---|
| Yeşillik rengi: | Yeşil |
| Uygulama: | Ev, okul, açık, kapalı, parti, hediye, düğün |
Yapay Palmiye toptan gerçekçi lif gövdeleri sahte tropikal areca zemin bitkisi iç mekan ev ve ofis dekorasyonu için
| Malzeme: | Plastik |
|---|---|
| Yeşillik rengi: | Yeşil |
| Uygulama: | Ev, okul, açık, kapalı, parti, hediye, düğün |

