Tüm ürünler
-
Ev dekorasyonu için yapay bitkiler
-
Yapay Büyük Ağaç
-
Yapay Tropikal Palmiye Ağacı
-
Yapay Bahçe Ağacı
-
Yapay Yeşillik Ağacı
-
Yapay Ağaç Dalları
-
Küçük Bitkiler
-
Budama Heykeli
-
Yapay Saksı Yer Bitkileri
-
Dikey Yeşillendirme
-
Gerçek Dokunuşlu Yapay Çiçekler
-
Yapay Etli Bitki
-
Yapay Asma Bitki
-
GRC Peyzaj
-
Yapay Bitki Aksesuarları
-
Yapay Zeytin Ağacı
-
Yeşil RuhUzun bir keşif, ürünlerinin daha yüksek kalitesi, ayrıntılara gösterilen büyük özen ve yüksek müşteri hizmetinden sonra Haihong şirketini seçtik. Her zaman tüm ihtiyaçlarımıza hızlı bir destek sağladılar.Lisans almak için teknik gereksinimlere ve rekabetçi bir fiyata bakım hizmetlerine atıfta bulunarak çok profesyonel bir hizmet sağladılar. -
bitki eviİyi ürün kalitesi, hızlı teslimat, rekabetçi fiyat ve teknik vebakım, proje maliyetini kurtardı ve müşterimizden çok sayıda yüksek itibar kazanmamıza yardımcı oldu.Şimdi bu mektubu HAIHONG'a içten şükranlarımızı ifade etmek için yazıyoruz, tüm büyük destek için teşekkürler vegeçtiğimiz günlerde işbirliği
anahtar kelimeler [ oem artificial maple tree ] eşleşme 7 Ürünler.
OEM Yeşil Yapay Akçaağaç Ağacı Açık Kapalı Ev Dekorasyonu
| Renk: | Resim |
|---|---|
| Malzeme: | Kumaş, plastik |
| Ürün adı: | yapay akçaağaç |
Hot Sale 3.5 Meter Artificial Maple Tree Autumn Leaves Landscaping Tree Faux Maple Trees for Indoor Outdoor Decoration
| Malzeme: | Plastik veya fiberglas |
|---|---|
| Yükseklik: | 3-6m |
| Ürün adı: | yapay akçaağaç ağacı |
Large Handmade Artificial Yellow Maple Tree Chinese Maple Trees Faux Japanese Red Maple Tree
| Malzeme: | Plastik veya fiberglas |
|---|---|
| Yükseklik: | 3-6m |
| Ürün adı: | yapay akçaağaç ağacı |
igh Simulation Maple Tree Autumn Leaves Landscaping Tree Faux Maple Trees for Shopping Mall/Resort Decoration
| Malzeme: | Plastik veya fiberglas |
|---|---|
| Yükseklik: | 3-6m |
| Ürün adı: | yapay akçaağaç ağacı |
artificial 3.5-4.5 autumn flame dark red maple tree for wedding hotel shopping mall decoration
| Malzeme: | Plastik veya fiberglas |
|---|---|
| Yükseklik: | 3-6m |
| Ürün adı: | yapay akçaağaç ağacı |
Yeşil Bonsai 5.2 FT 6 FT Japon Akçaağacı Ağacı Yapay Ev Oturma Odası Dekorasyonu İçin
| Malzeme: | Plastik |
|---|---|
| Yeşillik rengi: | Yeşil |
| Uygulama: | Ev, okul, açık, kapalı, parti, hediye, düğün |
Gerçekçi Yapay Mini Ficus Ağacı - 7.5FT/9.2FT'de Sanatsal Kütük, Lüks Spa ve Restoran İç Tasarımı için Düşük Bakım
| Malzeme: | Fiberglas |
|---|---|
| Yeşillik rengi: | Yeşil |
| Başvuru: | Ev, okul, açık, kapalı, parti, hediye, düğün |
1

