Tüm ürünler
-
Ev dekorasyonu için yapay bitkiler
-
Yapay Büyük Ağaç
-
Yapay Tropikal Palmiye Ağacı
-
Yapay Bahçe Ağacı
-
Yapay Yeşillik Ağacı
-
Yapay Ağaç Dalları
-
Küçük Bitkiler
-
Budama Heykeli
-
Yapay Saksı Yer Bitkileri
-
Dikey Yeşillendirme
-
Gerçek Dokunuşlu Yapay Çiçekler
-
Yapay Etli Bitki
-
Yapay Asma Bitki
-
GRC Peyzaj
-
Yapay Bitki Aksesuarları
-
Yapay Zeytin Ağacı
-
Yeşil RuhUzun bir keşif, ürünlerinin daha yüksek kalitesi, ayrıntılara gösterilen büyük özen ve yüksek müşteri hizmetinden sonra Haihong şirketini seçtik. Her zaman tüm ihtiyaçlarımıza hızlı bir destek sağladılar.Lisans almak için teknik gereksinimlere ve rekabetçi bir fiyata bakım hizmetlerine atıfta bulunarak çok profesyonel bir hizmet sağladılar. -
bitki eviİyi ürün kalitesi, hızlı teslimat, rekabetçi fiyat ve teknik vebakım, proje maliyetini kurtardı ve müşterimizden çok sayıda yüksek itibar kazanmamıza yardımcı oldu.Şimdi bu mektubu HAIHONG'a içten şükranlarımızı ifade etmek için yazıyoruz, tüm büyük destek için teşekkürler vegeçtiğimiz günlerde işbirliği
anahtar kelimeler [ office artificial potted plant plants ] eşleşme 386 Ürünler.
Gezgin Ravenala Pot Planted Plastik Ağaç Toptan En İyi Yapay Cennet Kuş Bitkisi
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Foliage Color: | Green |
| Application: | Home, School, Outdoor, indoor, PARTY, Gift, Wedding |
180cm 210cm Yapay Hindistan Cevizi Ağaçları Sahte Bitkiler Büyük Yeşil Palmiye Bonsai Dekorasyon Oda Zemin Saksılı
| Malzeme: | Plastik |
|---|---|
| Yeşillik rengi: | Yeşil |
| Uygulama: | Ev, okul, açık, kapalı, parti, hediye, düğün |
Yapay Palmiye toptan gerçekçi lif gövdeleri sahte tropikal areca zemin bitkisi iç mekan ev ve ofis dekorasyonu için
| Malzeme: | Plastik |
|---|---|
| Yeşillik rengi: | Yeşil |
| Uygulama: | Ev, okul, açık, kapalı, parti, hediye, düğün |
Toptan 220cm Yapay Begonvil Bitkisi - Model B Beyaz - Haihong Fabrika Doğrudan | Gerçekçi Dış Mekan Dekorasyonu | Peyzaj için Toplu Tedarik
| Ürün adı: | Yapay Begonvil Ağacı - beyaz renk |
|---|---|
| Tip: | Büyük Sahte Ağaç / Peyzaj Yapay Ağaç |
| Yükseklik Ölçüsü: | 220cm |
Haihong Üreticisi ipek yaprakları 6 ft yapay ficus ağacı ve doğal gövde, Plastik küplü sahte ficus ağacı, ofis için sahte ficus ağacı Ev Ev Çiftliği İç mekan dış dekorasyon için
| Malzeme: | Plastik |
|---|---|
| Yeşillik rengi: | Yeşil |
| Uygulama: | Ev, okul, açık, kapalı, parti, hediye, düğün |
yapay kauçuk ağacı 180 cm, dekorasyon için yapay banyan ağacı
| Ürün adı: | Ficus Yapay Ağacı |
|---|---|
| Stil: | Modern, tropikal, minimalist, klasik vb. |
| Mevcut Yükseklikler: | 150cm (5ft), 180cm (6ft), 210cm (7ft) |
Yapay Yeşil Meşe Ağacı 160cm 185cm 210cm | İç Mekan Ofis ve Otel Dekorasyonu için Gerçekçi Yapay Meşe
| Ürün adı: | yapay meşe ağacı |
|---|---|
| Tip: | Büyük Sahte Ağaç / Peyzaj Yapay Ağaç |
| Yükseklik Ölçüsü: | 160cm 185cm 210cm |
Çok boyutlu Yüksek Cennet Kuşu Büyük gövdesi ve gerçekçi yaprakları olan yapay ağaç Büyük sahte zemin kaplı bitkiler Ev için sahte ipek bitkileri Ofis oturma odası dekorasyonu İç mekan
| Malzeme: | Plastik |
|---|---|
| Yeşillik rengi: | Yeşil |
| Uygulama: | Ev, okul, açık, kapalı, parti, hediye, düğün |
Yapay Terminalia Ağacı 180cm 260cm 320cm | Otel ve Ticari Peyzaj İçin Büyük Yapay Ağaç | İç ve Dış Mekan Dekorasyonu
| Ürün adı: | Yapay Terminalia Ağacı |
|---|---|
| Tip: | Büyük Sahte Ağaç / Peyzaj Yapay Ağaç |
| Yükseklik Ölçüsü: | 180 cm (~5,9 ft) / 260 cm (~8,5 ft) / 320 cm (~10,5 ft) |
Yapay Çok saplı meşe ağacı 250cm. Büyük sahte ağaç otel lobisi ve ticari peyzaj dekorasyonu için.
| Ürün adı: | yapay meşe ağacı |
|---|---|
| Tip: | Büyük Sahte Ağaç / Peyzaj Yapay Ağaç |
| Yükseklik Ölçüsü: | 250cm (~8,3 ft) |

