Mesaj gönder
Guangzhou Haihong Arts & Crafts Factory
Ürünler
Haberler
Evde > Haberler >
Şirket Haberleri Yapay Olsalar Bile Gerçeği Gibi Görünen En İyi Sahte Bitkiler
Etkinlikler
İletişim
İletişim: Mr. Sean
Faksla.: 86-20-36737192
Şimdi iletişime geçin
Bize Mail Atın

Yapay Olsalar Bile Gerçeği Gibi Görünen En İyi Sahte Bitkiler

2022-05-14
Latest company news about Yapay Olsalar Bile Gerçeği Gibi Görünen En İyi Sahte Bitkiler
 

Herkes yeşil bir başparmakla kutsanmaz.Ve diğerleri için, sevdikleri bitkiler evcil hayvanları için zehirlidir.(Ya da sadece ormanın boynunda büyümeyin.) Tasarımcı ve televizyon sunucusu, özellikle zorlu iklimlerdeki müşteriler için tasarımlarının bir parçası olarak sahte bitkileri karıştırmaktan asla çekinmedi.

hakkında en son şirket haberleri Yapay Olsalar Bile Gerçeği Gibi Görünen En İyi Sahte Bitkiler  0

 

"Böylece ıssız bir çölü istediğiniz şeye dönüştürebilirsiniz" diyor.

Yine de Welch, herhangi bir eski plastik bitki satın almanızı önermez.Onu nereye yerleştireceğinizi düşünmeli ve önce yapıldığı malzemeleri okumalısınız.

hakkında en son şirket haberleri Yapay Olsalar Bile Gerçeği Gibi Görünen En İyi Sahte Bitkiler  1

 

Çoğu zaman, bu, doğru sahte bitki için birkaç dolar daha harcamak anlamına gelebilir, ancak Welch, uzun vadeli tasarrufların bunu değerli kıldığını söylüyor (örneğin, seyahat ederken saksı değiştirme materyali, gübre veya bitki bakıcısı yok).

hakkında en son şirket haberleri Yapay Olsalar Bile Gerçeği Gibi Görünen En İyi Sahte Bitkiler  2

Sahte bir bitki için alışveriş yaparken, Welch, bitki göz hizasında olacaksa ipeği tercih etmenizi önerir (düşün: uzun köşe bitkileri veya sehpa çalıları).Ama bir kitaplıkta olacaksa, muhtemelen plastikten kurtulabilirsin.Welch ayrıca insanları, tencerenin içine yapıştırılmış sahte nehir kayaları, plastik çiyle kaplı sapları veya "çok mükemmel" görünen herhangi bir şeyden uzak durmaya çağırıyor - bunlar, bitkinizin olduğu gibi ölü eşantiyonlar, iyi, değil canlı.

hakkında en son şirket haberleri Yapay Olsalar Bile Gerçeği Gibi Görünen En İyi Sahte Bitkiler  3

Welch, gözü kandırmak için birkaç gerçek öğeyi de karıştırabilirsiniz, diyor."Gerçek olduğu yanılsamasını vermek için sahte bitkinin üzerine biraz gerçek yosun asabilirsiniz."Veya küçük, az bakım gerektiren hava tesislerinin sahte olanların yanına yerleştirilmesini önerir.