Mesaj gönder
Guangzhou Haihong Arts & Crafts Factory
Ürünler
Haberler
Evde > Haberler >
Şirket Haberleri Haihong Yapay Bitkiler @2023CIFF
Etkinlikler
İletişim
İletişim: Mr. Sean
Faksla.: 86-20-36737192
Şimdi iletişime geçin
Bize Mail Atın

Haihong Yapay Bitkiler @2023CIFF

2023-03-31
Latest company news about Haihong Yapay Bitkiler @2023CIFF
2023'te, katı hanehalkı talebindeki uzun birikmiş iş yükü mobilya tüketimini daha da artırdı ve sektör güçlü bir toparlanma sesi yayınladı.
Mart ayında, prestijli 2023 Çin Guangzhou Uluslararası Mobilya üretim ekipmanı ve malzemeleri Fuarı, Guangzhou Pazhou Kanton Fuarı Pazhou'da düzenlendi.
hakkında en son şirket haberleri Haihong Yapay Bitkiler @2023CIFF  0
Sergiye her kesimden insan akın etti.Sergi, küresel mobilya endüstrisinin dikkatini çekti ve dünyanın her yerinden seçkinleri, Asya mobilya imalat endüstrisinin ölçütünü sürekli olarak oluşturmaya katılmaya çekti.
hakkında en son şirket haberleri Haihong Yapay Bitkiler @2023CIFF  1
 
Küresel mobilya endüstrisinin gelecekteki gelişme eğilimini öngörün.
Sektörün büyümesinin yeni fırsatını yakalayın
hakkında en son şirket haberleri Haihong Yapay Bitkiler @2023CIFF  2
 

HAIHONG, her sipariş prosedürüne mükemmel şekilde hizmet edecek sıkı bir fabrika çerçevesi oluşturmak için tasarım, modelleme, yapı, gerçek ağaç, paketleme vb. dahil olmak üzere 18 departman kurar.

Haihong ürünleri, en yüksek kaliteyi sağlamak için %80 hammadde uluslararası markalardan ithal edilmektedir.

Önde gelen ürün simülasyon etkisi, sıkı kalite kontrol yönetim sistemi ve profesyonel hizmet ile Haihong, dünya çapındaki profesyonel peyzaj projeleri müşterileri tarafından geniş çapta tanınmakta ve güvenilmektedir, Universal Resort, Dream Island Russia gibi dünya çapında 3000 projeye başarıyla katkıda bulunduk. , Deniz Dünyası Abu Dabi, Disneyland,vb.

Çin Dış Ticaret Merkezi Group Co., Ltd., 50 yılı aşkın geçmişi, güçlü satış ağı ve alıcı davet kanalları ile "Çin İthalat ve İhracat Ürünleri Fuarı"nın organizatörüdür;merkezin sponsorluğunu yaptığı "Çin Guangzhou Uluslararası Mobilya Fuarı", Asya'da büyük ölçekli ve etkili uluslararası bir profesyonel mobilya fuarıdır ve "Asya Ev Ticaret Merkezi" ününe sahiptir.