Tüm ürünler
-
Ev dekorasyonu için yapay bitkiler
-
Yapay Büyük Ağaç
-
Yapay Tropikal Palmiye Ağacı
-
Yapay Bahçe Ağacı
-
Yapay Yeşillik Ağacı
-
Yapay Ağaç Dalları
-
Küçük Bitkiler
-
Budama Heykeli
-
Yapay Saksı Yer Bitkileri
-
Dikey Yeşillendirme
-
Gerçek Dokunuşlu Yapay Çiçekler
-
Yapay Etli Bitki
-
Yapay Asma Bitki
-
GRC Peyzaj
-
Yapay Bitki Aksesuarları
-
Yapay Zeytin Ağacı
-
Yeşil RuhUzun bir keşif, ürünlerinin daha yüksek kalitesi, ayrıntılara gösterilen büyük özen ve yüksek müşteri hizmetinden sonra Haihong şirketini seçtik. Her zaman tüm ihtiyaçlarımıza hızlı bir destek sağladılar.Lisans almak için teknik gereksinimlere ve rekabetçi bir fiyata bakım hizmetlerine atıfta bulunarak çok profesyonel bir hizmet sağladılar. -
bitki eviİyi ürün kalitesi, hızlı teslimat, rekabetçi fiyat ve teknik vebakım, proje maliyetini kurtardı ve müşterimizden çok sayıda yüksek itibar kazanmamıza yardımcı oldu.Şimdi bu mektubu HAIHONG'a içten şükranlarımızı ifade etmek için yazıyoruz, tüm büyük destek için teşekkürler vegeçtiğimiz günlerde işbirliği
anahtar kelimeler [ height 150cm artificial landscape trees ] eşleşme 27 Ürünler.
Yangına Dayanıklı 135cm Sahte Sarmaşık Duvar Dekoru Yapay Bitki Aksesuarları
| Yapay: | bitki, asma, dal |
|---|---|
| isim: | Esnek Asma Dalı |
| kullanım: | Dekorasyon |
Toptan satış 150cm 180cm Yapay Bougainvillea Ağacı - Model C Açık Pembe Haihong Fabrika Doğrudan UV Dirençli Yapay Çiçekler Toplu Dekorasyon
| Ürün adı: | Yapay Begonvil Ağacı - beyaz renk |
|---|---|
| Tip: | Büyük Sahte Ağaç / Peyzaj Yapay Ağaç |
| Yükseklik Ölçüsü: | 150cm, 180cm |
Yüksek Simülasyon Peyzaj Plastik Çam Ağacı 150cm Restoran Süsleri
| İsim: | 150cm Yapay Çam Ağacı |
|---|---|
| Renk: | gösterilen resim |
| Özellik: | Dayanıklı, Bakım Gerektirmez, Koku Yok, Çevre Dostu |
150cm Yükseklik Yapay Yeşil Saksı Bonsai Pencere Köşesi Peyzaj Büyük Eğrelti Ağacı
| isim: | boston eğreltiotu |
|---|---|
| Kalem: | 5K4A1843 |
| Malzeme: | plastik, kumaş |
Hemşirelik Yok H150cm Plastik Ficus Ağacı, Küçük Yapay Ağaç dayanıklı
| isim: | mini ficus ağacı |
|---|---|
| kullanım: | Dekorasyon |
| Renk: | gösterilen resim |
Yapay kaplı zemin bitkileri Küçük Ficus Pandurata Bahçe dekorasyonu için
| Tasarım Stili: | minimalist |
|---|---|
| Kullanmak:: | Mimari Peyzaj |
| Bitki Türü:: | Ağaçlar |
HAIHONG 150cm Yükseklik Yapay Saksı Zemin Bitkileri İyi Görünümlü
| isim: | Elephone'un kulak bitkisi |
|---|---|
| Malzeme: | Plastik |
| Renk: | Resim |
150Cm Yükseklik Begonvil Renkli Yapay İpek Bitki Yaratıcı Saksı Çiçekleri
| isim: | begonvil |
|---|---|
| Malzeme: | Kumaş |
| boyut: | 150cm,180cm |
150cm Yükseklik Yapay Saksı Zemin Bitkileri Tüy Palmiye Ağacı
| isim: | tüy palmiye |
|---|---|
| Kalem: | 616103 |
| Renk: | dökmeyen |
150cm Doğal Yapay Saksı Zemin Bitkileri Ev Dekor Agave Ağacı
| isim: | agav bitkisi |
|---|---|
| Kalem: | HH8201 |
| teknoloji: | el yapımı |

