Tüm ürünler
-
Ev dekorasyonu için yapay bitkiler
-
Yapay Büyük Ağaç
-
Yapay Tropikal Palmiye Ağacı
-
Yapay Bahçe Ağacı
-
Yapay Yeşillik Ağacı
-
Yapay Ağaç Dalları
-
Küçük Bitkiler
-
Budama Heykeli
-
Yapay Saksı Yer Bitkileri
-
Dikey Yeşillendirme
-
Gerçek Dokunuşlu Yapay Çiçekler
-
Yapay Etli Bitki
-
Yapay Asma Bitki
-
GRC Peyzaj
-
Yapay Bitki Aksesuarları
-
Yapay Zeytin Ağacı
-
Yeşil RuhUzun bir keşif, ürünlerinin daha yüksek kalitesi, ayrıntılara gösterilen büyük özen ve yüksek müşteri hizmetinden sonra Haihong şirketini seçtik. Her zaman tüm ihtiyaçlarımıza hızlı bir destek sağladılar.Lisans almak için teknik gereksinimlere ve rekabetçi bir fiyata bakım hizmetlerine atıfta bulunarak çok profesyonel bir hizmet sağladılar. -
bitki eviİyi ürün kalitesi, hızlı teslimat, rekabetçi fiyat ve teknik vebakım, proje maliyetini kurtardı ve müşterimizden çok sayıda yüksek itibar kazanmamıza yardımcı oldu.Şimdi bu mektubu HAIHONG'a içten şükranlarımızı ifade etmek için yazıyoruz, tüm büyük destek için teşekkürler vegeçtiğimiz günlerde işbirliği
anahtar kelimeler [ height 150cm artificial landscape trees ] eşleşme 27 Ürünler.
Buda Bambu Yapay Saksı Zemin Bitkileri Kapalı İniş Dekoratif
| isim: | Buda bambu |
|---|---|
| Eşya yok.: | 5K4A5683 |
| Malzeme: | plastik, kumaş |
Yapay Sonbahar Renkli Meşe Ağacı 150cm 180cm 210cm | İç Mekan Dekorasyonu ve Ticari Peyzaj için Mevsimlik Yapay Meşe
| Ürün adı: | yapay meşe ağacı |
|---|---|
| Tip: | Büyük Sahte Ağaç / Peyzaj Yapay Ağaç |
| Yükseklik Ölçüsü: | 150cm 180cm 210cm |
Çin Üreticisi Bougainvillea Ağacı Ev Ofisi Alışveriş Merkezi Dekoru İçin Beyaz Çiçekli Yapay Bitki
| Ürün adı: | Yapay Begonvil Ağacı |
|---|---|
| Tip: | Büyük Sahte Ağaç / Peyzaj Yapay Ağaç |
| Yükseklik Ölçüsü: | 150cm 180cm |
Toptan Ev Dekorasyonu PVC Yapay Bougainvillea ÇiçeğiAğaçlar Ev Dekorasyonu için Kumaş Çiçeği
| Malzeme: | Plastik |
|---|---|
| Başvuru: | Ev, Okul, Kapalı Alan, Parti, Hediye, Düğün, Tatil, Bahçe |
| Özellik: | Çevre Dostu, Dayanıklı, Suya Dayanıklı, Yüksek Kalite |
Yapay Çok Gövdeli Schefflera Bitkisi 120cm 150cm 180cm | İç Mekan Ofis ve Ev Dekorasyonu için Sahte Arboricola
| Ürün adı: | Yapay Schefflera Bitkisi |
|---|---|
| Tip: | Büyük Sahte Ağaç / Peyzaj Yapay Ağaç |
| Yükseklik Ölçüsü: | 120cm 150cm 180cm |
Kapalı Dekoratif 180cm Yapay Diffenbachia Bitki Uzay Peyzaj için Büyük Yeşil Yapraklar
| isim: | Yapay Diffenbachia bitkisi |
|---|---|
| kullanım: | iç ve dış dekorasyon, uzay dekoru |
| Renk: | gösterilen resim |
Yapay Gezgin Avuç İçi Dekoratif En İyi Ofis Bitkileri
| Malzeme: | Plastik |
|---|---|
| Renk: | Resim |
| kullanım: | Dekorasyon |

