Tüm ürünler
-
Ev dekorasyonu için yapay bitkiler
-
Yapay Büyük Ağaç
-
Yapay Tropikal Palmiye Ağacı
-
Yapay Bahçe Ağacı
-
Yapay Yeşillik Ağacı
-
Yapay Ağaç Dalları
-
Küçük Bitkiler
-
Budama Heykeli
-
Yapay Saksı Yer Bitkileri
-
Dikey Yeşillendirme
-
Gerçek Dokunuşlu Yapay Çiçekler
-
Yapay Etli Bitki
-
Yapay Asma Bitki
-
GRC Peyzaj
-
Yapay Bitki Aksesuarları
-
Yapay Zeytin Ağacı
-
Yeşil RuhUzun bir keşif, ürünlerinin daha yüksek kalitesi, ayrıntılara gösterilen büyük özen ve yüksek müşteri hizmetinden sonra Haihong şirketini seçtik. Her zaman tüm ihtiyaçlarımıza hızlı bir destek sağladılar.Lisans almak için teknik gereksinimlere ve rekabetçi bir fiyata bakım hizmetlerine atıfta bulunarak çok profesyonel bir hizmet sağladılar. -
bitki eviİyi ürün kalitesi, hızlı teslimat, rekabetçi fiyat ve teknik vebakım, proje maliyetini kurtardı ve müşterimizden çok sayıda yüksek itibar kazanmamıza yardımcı oldu.Şimdi bu mektubu HAIHONG'a içten şükranlarımızı ifade etmek için yazıyoruz, tüm büyük destek için teşekkürler vegeçtiğimiz günlerde işbirliği
anahtar kelimeler [ office artificial potted plant plants ] eşleşme 386 Ürünler.
Yapay Palmiye Ağaç Bitkileri Dışarıda İçeride Dekore Etmek İçin Palmiye Kaplı Bitki
| Product Name: | Artificial Areca Palm Potted Plant |
|---|---|
| Style: | Modern, Tropical, Minimalist, Classic, etc. |
| Available Heights: | 120cm ,150cm, 180cm, 200cm |
Saksı Yapay Buğday Kulak Renkli Çiçek Ev Ofis Masası Dekoru
| Ürün adı: | Yapay Buğday Kulak |
|---|---|
| Bitki türü: | Çiçekler |
| Renk: | Resim |
47in 59in 70inBoyunda Gerçek Dokunuşlu Yapay Schefflera Ağacı Yeşil Saksılı Schefflera Bitkisi Ev Dekorasyonu İçin
| Ürün adı: | Yapay schefflera ağacı |
|---|---|
| Stil: | Modern, tropikal, minimalist, klasik vb. |
| Mevcut Yükseklikler: | 120cm (4ft), 150cm (5ft), 180cm (6ft) |
140cm Yeşil Simüle Bonsai Ficus Ağacı Kapalı Dekorasyon için Yapay Saksı Bitkileri
| isim: | ficus ağacı |
|---|---|
| Kalem: | 5K4A9764 |
| Malzeme: | Kumaş ve ahşap |
6ft Yapay İç Mekan Yeşil Bitkiler İç Mekan Yapay Palmiye En Gerçekçi Areka Palmiyesi Ev Dekoru İçin
| Ürün adı: | Yapay areca palmiye bitki bitkisi |
|---|---|
| Stil: | Modern, tropikal, minimalist, klasik vb. |
| Mevcut Yükseklikler: | 180cm (6ft), 210cm (7ft), 250cm (8.2ft) |
Ofis Dekorasyonu İçin Yükseklik 200cm Plastik Photinia Yapay Peyzaj Ağaçları
| isim: | yapay photinia ağacı |
|---|---|
| Kullanmak: | Bahçe.Otel.Ev Dekorasyonu |
| Malzeme: | kumaş plastik |
Zemin Saksı Süsleri Yapay Yeşil Bitki Ahşap Oda Dekorasyonu
| Ürün adı: | Yapay Bitki |
|---|---|
| Malzeme: | Doğal ahşap, Kumaş |
| Renk: | dökmeyen |
SGS UV Dayanımı Yapay Para Ağacı Ev Dekorasyonu İçin Yeşil Renk İç Mekan Bitkileri
| Tasarım stili: | simülasyon |
|---|---|
| Kullanmak:: | Mimari Peyzaj |
| Bitki Türü:: | ağaçlar |
Plastik Yapraklar Alışveriş Merkezi İçin Dekoratif Yapay Şişe Palmiye Ağacı
| İsim: | Yapay Şişe Palmiye Ağacı |
|---|---|
| Renk: | gösterilen resim |
| Özellik: | Dayanıklı, Bakım Gerektirmez, Koku Yok, Çevre Dostu |
20m Yapay Yeşillik Ağacı Huş Sonbahar Vibe Romantizm Haşere Yok Hafif Zemin Bitkileri
| Malzeme: | gerçek kök ve frabric yapraklar |
|---|---|
| Avantaj: | dökmeyen ve düşük bakım |
| Özellik: | yapay ama doğal görünümlü, emzirme yok |

