Tüm ürünler
-
Ev dekorasyonu için yapay bitkiler
-
Yapay Büyük Ağaç
-
Yapay Tropikal Palmiye Ağacı
-
Yapay Bahçe Ağacı
-
Yapay Yeşillik Ağacı
-
Yapay Ağaç Dalları
-
Küçük Bitkiler
-
Budama Heykeli
-
Yapay Saksı Yer Bitkileri
-
Dikey Yeşillendirme
-
Gerçek Dokunuşlu Yapay Çiçekler
-
Yapay Etli Bitki
-
Yapay Asma Bitki
-
GRC Peyzaj
-
Yapay Bitki Aksesuarları
-
Yapay Zeytin Ağacı
-
Yeşil RuhUzun bir keşif, ürünlerinin daha yüksek kalitesi, ayrıntılara gösterilen büyük özen ve yüksek müşteri hizmetinden sonra Haihong şirketini seçtik. Her zaman tüm ihtiyaçlarımıza hızlı bir destek sağladılar.Lisans almak için teknik gereksinimlere ve rekabetçi bir fiyata bakım hizmetlerine atıfta bulunarak çok profesyonel bir hizmet sağladılar. -
bitki eviİyi ürün kalitesi, hızlı teslimat, rekabetçi fiyat ve teknik vebakım, proje maliyetini kurtardı ve müşterimizden çok sayıda yüksek itibar kazanmamıza yardımcı oldu.Şimdi bu mektubu HAIHONG'a içten şükranlarımızı ifade etmek için yazıyoruz, tüm büyük destek için teşekkürler vegeçtiğimiz günlerde işbirliği
anahtar kelimeler [ office artificial potted plant plants ] eşleşme 386 Ürünler.
80cm Siyah Vintage İskandinav Yapay Bitki Vazo Bitkiler Pot Ev Ofis Dekoratif Süsler
| isim: | Vazo |
|---|---|
| Kalem: | HK5893 |
| Yükseklik: | 80cm boyunda |
Yapay Kamelya Saksı Bitki Hiçbir Litght Taze Yapraklar Kırmızı Ve Yeşil Karışık Bitki Kapalı Dekor
| Malzeme: | gerçek kök ve frabric yapraklar |
|---|---|
| fayda: | Bakımı Kolay |
| Özellik: | yapay ama doğal görünümlü, emzirme yok |
Su Damlası Şekli 5ft Yapay Budama Ağacı, Saksılarda Sahte Budama Topları
| isim: | yapay şimşir |
|---|---|
| Malzeme: | plastik、Ahşap |
| Renk: | Resim |
Simüle Sahte Saksı Ağacı Ficus İniş Tesisi Ev Mobilyaları Dekorasyonu
| isim: | simüle ficus |
|---|---|
| Tip: | ağaçlar |
| boyut: | 150 cm |
Alışveriş Merkezleri Ofis Ev Dekorasyonu için Saksı Bitkileri 150CM Yapay Balık Kuyruğu Palmiye
| isim: | Yapay Balık Kuyruğu Palmiye |
|---|---|
| kullanım: | Dekorasyon |
| Renk: | Resim gösterildiği gibi |
180cm Boyunda Yapay Peyzaj Ağaçları Showroom Dracaena Saksı Bitkileri
| isim: | Yapay Dracaena |
|---|---|
| Kalem: | HK0196 |
| Yükseklik: | 180 cm boyunda |
Bitki Sahte Yapay Akademik Ağaç Kapalı Yeşil Ağaç Yangın Geciktirici
| Tasarım Stili: | Minimalist, Geleneksel, Ülke, Sanat Dekoru |
|---|---|
| Avantaj: | Sanat tasarımı ile çiçek ağacı |
| Malzeme: | Plastik |
Kırmızı Dev Etli Yapay Tropikal Ağaç Saksı Bitkisi Kapalı Ev Dekorasyonu
| Ürün adı: | yapay etli |
|---|---|
| Malzeme: | plastik, kumaş |
| paket: | standart paket |
Anti - Solma Plastik Yapay Peyzaj Ağaçları Saksı Cennet Kuşu
| isim: | Cennet kuşu |
|---|---|
| Kalem: | 339304 |
| Yükseklik: | özelleştirilmiş |
Fabrika Fiyatı Yeni Tasarımlar Özelleştirilmiş Yapay Saksı Gezgin Palmiye Sahte Ağaçlar CENNET KUŞU Yapay Bonsai
| kullanım: | Dekorasyon |
|---|---|
| Özellik: | Çevre Dostu |
| Boyut: | özelleştirilmiş Boyut |

