Tüm ürünler
-
Ev dekorasyonu için yapay bitkiler
-
Yapay Büyük Ağaç
-
Yapay Tropikal Palmiye Ağacı
-
Yapay Bahçe Ağacı
-
Yapay Yeşillik Ağacı
-
Yapay Ağaç Dalları
-
Küçük Bitkiler
-
Budama Heykeli
-
Yapay Saksı Yer Bitkileri
-
Dikey Yeşillendirme
-
Gerçek Dokunuşlu Yapay Çiçekler
-
Yapay Etli Bitki
-
Yapay Asma Bitki
-
GRC Peyzaj
-
Yapay Bitki Aksesuarları
-
Yapay Zeytin Ağacı
-
Yeşil RuhUzun bir keşif, ürünlerinin daha yüksek kalitesi, ayrıntılara gösterilen büyük özen ve yüksek müşteri hizmetinden sonra Haihong şirketini seçtik. Her zaman tüm ihtiyaçlarımıza hızlı bir destek sağladılar.Lisans almak için teknik gereksinimlere ve rekabetçi bir fiyata bakım hizmetlerine atıfta bulunarak çok profesyonel bir hizmet sağladılar. -
bitki eviİyi ürün kalitesi, hızlı teslimat, rekabetçi fiyat ve teknik vebakım, proje maliyetini kurtardı ve müşterimizden çok sayıda yüksek itibar kazanmamıza yardımcı oldu.Şimdi bu mektubu HAIHONG'a içten şükranlarımızı ifade etmek için yazıyoruz, tüm büyük destek için teşekkürler vegeçtiğimiz günlerde işbirliği
anahtar kelimeler [ artificial landscape trees garden decoration ] eşleşme 267 Ürünler.
Toptancı Popüler Güzel 165cm Yapay Alacalı Ficus Ağacı Kapalı Dekor ve Uzay Peyzaj
| isim: | Yapay Alacalı ficus ağacı |
|---|---|
| kullanım: | iç ve dış dekorasyon, uzay dekoru |
| Renk: | gösterilen resim |
Yüksek Simülasyon 56cm Yapay Kelebek Orkide Çiçek Bitki 6 Renk
| Özellik: | Çevre Dostu |
|---|---|
| Başvuru: | Ofis, Kapalı, küçük bahçe |
| Malzeme: | Plastik |
150cm Doğal Yapay Saksı Zemin Bitkileri Ev Dekor Agave Ağacı
| isim: | agav bitkisi |
|---|---|
| Kalem: | HH8201 |
| teknoloji: | el yapımı |
80cm Yapay Ağaç Dalları Özel Simüle Bitki İç Süslemeleri
| isim: | Ağaç dalları |
|---|---|
| Renk: | Doğal |
| boyut: | 80cm, 120cm, özelleştirme |
İskandinav Retro Biyonik Tropikal Phoenix Palmiye Ağacı Zemin Yeşil Otel Dekoru
| Ürün Adı: | Yapay Phoenix Palmiyesi |
|---|---|
| Malzeme: | Doğal ahşap, plastik |
| Yükseklik: | 150cm |
Gerçek Dokunuş İyi Görünümlü 230cm 7 Adet Yapraklı Yapay Ağaç Dalları
| Adı: | Dev Monstera Girlanda |
|---|---|
| Malzeme: | Plastik veya kumaş yaprağı |
| Renk: | Yeşil, Resimde gösterildiği gibi |
Çin Tarzı Yapay Saksı Zemin Bitkileri Ev Ofis Dekoru
| isim: | Yapay Çin Bitkisi |
|---|---|
| Tip: | iniş yeşillik |
| Renk: | Resim |
Yüksek İmitasyon El Yapımı Saksı Yapay Soğan Otu 145cm Yükseklik
| isim: | soğan otu |
|---|---|
| Renk: | YEŞİL |
| Yükseklik: | 145 cm |
Yükseklik 130cm Yapay Dallar Otel Lobisi Kapalı Mefruşat Dekorasyonu
| isim: | Yapay Yeşil Dal |
|---|---|
| Renk: | resim olarak yeşil |
| Malzeme: | Doğal ahşap, kumaş |

