Tüm ürünler
-
Ev dekorasyonu için yapay bitkiler
-
Yapay Büyük Ağaç
-
Yapay Tropikal Palmiye Ağacı
-
Yapay Bahçe Ağacı
-
Yapay Yeşillik Ağacı
-
Yapay Ağaç Dalları
-
Küçük Bitkiler
-
Budama Heykeli
-
Yapay Saksı Yer Bitkileri
-
Dikey Yeşillendirme
-
Gerçek Dokunuşlu Yapay Çiçekler
-
Yapay Etli Bitki
-
Yapay Asma Bitki
-
GRC Peyzaj
-
Yapay Bitki Aksesuarları
-
Yapay Zeytin Ağacı
-
Yeşil RuhUzun bir keşif, ürünlerinin daha yüksek kalitesi, ayrıntılara gösterilen büyük özen ve yüksek müşteri hizmetinden sonra Haihong şirketini seçtik. Her zaman tüm ihtiyaçlarımıza hızlı bir destek sağladılar.Lisans almak için teknik gereksinimlere ve rekabetçi bir fiyata bakım hizmetlerine atıfta bulunarak çok profesyonel bir hizmet sağladılar. -
bitki eviİyi ürün kalitesi, hızlı teslimat, rekabetçi fiyat ve teknik vebakım, proje maliyetini kurtardı ve müşterimizden çok sayıda yüksek itibar kazanmamıza yardımcı oldu.Şimdi bu mektubu HAIHONG'a içten şükranlarımızı ifade etmek için yazıyoruz, tüm büyük destek için teşekkürler vegeçtiğimiz günlerde işbirliği
anahtar kelimeler [ artificial landscape trees garden decoration ] eşleşme 267 Ürünler.
160cm Yapay Saksı Yer Bitkileri Yeşil Banyan Bonsai Tavan Qrnaments
| isim: | yapay banyan |
|---|---|
| Renk: | resim olarak yeşil |
| Malzeme: | Doğal ahşap, kumaş |
150Cm Yükseklik Begonvil Renkli Yapay İpek Bitki Yaratıcı Saksı Çiçekleri
| isim: | begonvil |
|---|---|
| Malzeme: | Kumaş |
| boyut: | 150cm,180cm |
Çim 60cm Küçük Yapay Saksı Zemin Bitkileri Ev Ofis Dekorasyonu Özelleştirilmiş
| isim: | suni çim |
|---|---|
| Renk: | Resim gösterildiği gibi |
| boyut: | 60cm, özelleştirme |
160cm Yapay Saksı Zemin Bitkileri Yeşil Ficus Bonsai Ofis Dekoru
| isim: | yapay ficus |
|---|---|
| Renk: | resim olarak yeşil |
| Malzeme: | Doğal ahşap, kumaş |
Süs Bitkisi Yapay Radermachera Sinica Ev Dekorasyonu İçin Doğal Yeşillendirme
| Ürün adı: | Radermachera sinica |
|---|---|
| Boyut: | Müşteri Gereksinimi |
| Özellik: | Çevre dostu |
Renkli Dekoratif 90cm Plastik Yapay Saksı Çiçeği Hippeastrum
| isim: | hippeastrum |
|---|---|
| Kalem: | 603301 |
| Yükseklik: | 90cm |
150cm Yapay Nandina Bitki Tek Yeşil Masa Süsleri Saksı Dalları
| isim: | Nandina |
|---|---|
| Eşya yok.: | 5K4A3545 |
| Malzeme: | Kumaş |
120cm Yapay Bitki Sahte Bonsai Dracaena Anti UV Plastik Yapraklar
| isim: | dracaena |
|---|---|
| Malzeme: | Plastik |
| Tip: | ağaçlar |
Çevre Dostu Yapay Saksı Zemin Bitkileri PU Gezgin Muz Palm Bonsai Süsleme
| isim: | gezgin muz |
|---|---|
| Tip: | iniş yeşillik |
| Renk: | taze yeşil |
Kumaş Yapay Ortanca Gül Yemek Odası Masaüstü TV Dolabı Çiçek Aranjmanı
| isim: | Yapay çiçek |
|---|---|
| Renk: | Sarı, yeşil veya resim olarak |
| Malzeme: | Kumaş, plastik |

