Tüm ürünler
-
Ev dekorasyonu için yapay bitkiler
-
Yapay Büyük Ağaç
-
Yapay Tropikal Palmiye Ağacı
-
Yapay Bahçe Ağacı
-
Yapay Yeşillik Ağacı
-
Yapay Ağaç Dalları
-
Küçük Bitkiler
-
Budama Heykeli
-
Yapay Saksı Yer Bitkileri
-
Dikey Yeşillendirme
-
Gerçek Dokunuşlu Yapay Çiçekler
-
Yapay Etli Bitki
-
Yapay Asma Bitki
-
GRC Peyzaj
-
Yapay Bitki Aksesuarları
-
Yapay Zeytin Ağacı
-
Yeşil RuhUzun bir keşif, ürünlerinin daha yüksek kalitesi, ayrıntılara gösterilen büyük özen ve yüksek müşteri hizmetinden sonra Haihong şirketini seçtik. Her zaman tüm ihtiyaçlarımıza hızlı bir destek sağladılar.Lisans almak için teknik gereksinimlere ve rekabetçi bir fiyata bakım hizmetlerine atıfta bulunarak çok profesyonel bir hizmet sağladılar. -
bitki eviİyi ürün kalitesi, hızlı teslimat, rekabetçi fiyat ve teknik vebakım, proje maliyetini kurtardı ve müşterimizden çok sayıda yüksek itibar kazanmamıza yardımcı oldu.Şimdi bu mektubu HAIHONG'a içten şükranlarımızı ifade etmek için yazıyoruz, tüm büyük destek için teşekkürler vegeçtiğimiz günlerde işbirliği
anahtar kelimeler [ artificial landscape trees garden decoration ] eşleşme 267 Ürünler.
Mükemmel Doku ile HAIHONG GRC Peyzaj İnşaatı
| Malzeme: | Püskürtme harcı ince yüzey tabakası F malzemesi |
|---|---|
| teknoloji: | el yapımı |
| Özellik: | Çevre dostu malzeme, Gerçekçi |
Üst düzey yapay hindistancevizi palmiye ağaçları ve bitkileri - özelleştirilebilir UV dirençli tasarımlar Guangzhou Haihong
| Özellik: | Çevre dostu, dayanıklı, hafif, suya dayanıklı, UV direnci, yüksek sıcaklık direnci |
|---|---|
| Malzeme: | Plastik/ipek/fiberglas |
| Yükseklik: | 3m-12m |
Ev Dekorasyonu, Ofis, Alışveriş Merkezi Dekoru İçin Yüksek Kaliteli 6FT Yapay Zeytin Ağacı İç Mekan Çok Gövdeli Siyah Yapay Ağaç Doğal Ahşap Gövdeye Sahip
| Avantaj: | Anti-UV, anti-rüzgar, güvenli, dayanıklı |
|---|---|
| Su geçirmez: | Evet |
| Kullanmak: | Bahçe.Otel.Ev Dekorasyonu |
artificial plant manufacturer Customizable Size Lifelike Artificial Silk Olive Tree for Hotel Lobby Decor
| Avantaj: | Anti-UV, anti-rüzgar, güvenli, dayanıklı |
|---|---|
| Su geçirmez: | Evet |
| Kullanmak: | Bahçe.Otel.Ev Dekorasyonu |
Yapay Hafif Pembe Bougainvillea Ağacı, 47/63/75 inç, Dışarı ve İç Dekorasyon için UV Dirençli Sahte Bitki, Toptan Sahte Çiçek Ağacı
| Ürün adı: | Yapay Begonvil Ağacı |
|---|---|
| Tip: | Büyük Sahte Ağaç / Peyzaj Yapay Ağaç |
| Yükseklik Ölçüsü: | 120cm 160cm 190cm |
Çin Üreticisi Bougainvillea Ağacı Ev Ofisi Alışveriş Merkezi Dekoru İçin Beyaz Çiçekli Yapay Bitki
| Ürün adı: | Yapay Begonvil Ağacı |
|---|---|
| Tip: | Büyük Sahte Ağaç / Peyzaj Yapay Ağaç |
| Yükseklik Ölçüsü: | 150cm 180cm |
Large Artificial Tree Decorative PlantWedding Giant Faux Olive Tree For Indoor Decoration Silk Plants Luxurious Mall Decoration
| Malzeme: | Plastik ve fiberglas ve gerçek ahşap |
|---|---|
| Ürün adı: | Yapay Zeytin Ağacı |
| Avantaj: | Çevre dostu, doğal dokunmatik yaprak, anti-uv |
Customized Large Olive Artifical Tree Simulation Indoor Restaurant Decoration
| Malzeme: | Plastik ve fiberglas ve gerçek ahşap |
|---|---|
| Ürün adı: | Yapay Zeytin Ağacı |
| Avantaj: | Çevre dostu, doğal dokunmatik yaprak, anti-uv |
Toptan 220cm Yapay Begonvil Bitkisi - Model B Beyaz - Haihong Fabrika Doğrudan | Gerçekçi Dış Mekan Dekorasyonu | Peyzaj için Toplu Tedarik
| Ürün adı: | Yapay Begonvil Ağacı - beyaz renk |
|---|---|
| Tip: | Büyük Sahte Ağaç / Peyzaj Yapay Ağaç |
| Yükseklik Ölçüsü: | 220cm |
Sıcak Satış Yapay Bitki Saksılı Zeytin Ağaçları Birleştirme Yüksek Kaliteli Süs Zeytin Ağacı Yapay İç Dekorasyon İçin
| Malzeme: | Plastik |
|---|---|
| Atama: | Zemin, İç Mekan, Dış Mekan |
| Başvuru: | peyzaj dekorasyonu, peyzaj mimarı, Bahçıvanlar, İç Mekan |

